Broszkowice – modernizacja ulic Jodłowej, Klubowej i Świerkowej

Broszkowice –  modernizacja ulic Jodłowej, Klubowej i Świerkowej Wtorek, 18 czerwca 2024 Koszty modernizacji ulic Jodłowej, Klubowej i Świerkowej w Broszkowicach wyniosą ok. 1,4 mln złotych. Remont obejmie przebudowę nawierzchni, poboczy, zjazdów na posesje, naprawę istniejących miejsc postojowych i budowę odwodnienia.

Najlepszy Sołtys Małopolski A.D. 2021

Najlepszy Sołtys Małopolski A.D. 2021 Środa, 13 lipca 2022 Przekazujemy informację o Konkursie "Najlepszy Sołtys Małopolski A.D. 2021", który już po raz 21-wszy organizuje Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Szczegóły na stronie http://www.soltysi.tit.pl/.

Tragiczny pożar w Broszkowicach

Tragiczny pożar w Broszkowicach Niedziela, 5 grudnia 2021 W niedzielę ok. 7 rano strażacy zostali wezwani do pożaru w Broszkowicach. Ratownicy wynieśli z budynku nieprzytomnego mężczyznę, który zmarł mimo podjętej natychmiast reanimacji.

Zebranie wiejskie, 14 września 2021

Zebranie wiejskie, 14 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 14 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

LKS Puls Broszkowice – remont siedziby

LKS Puls Broszkowice – remont siedziby Środa, 17 marca 2021 Dwie szatnie, sanitariat i łaźnia są do dyspozycji zawodników klubu z Broszkowic i ich rywali. W siedzibie LKS Puls przy ulicy Łąkowej wyremontowano też część korytarza. Prace odebrano 16 marca.

Broszkowice z najwyższą frekwencją w wyborach

Broszkowice z najwyższą frekwencją w wyborach Poniedziałek, 13 lipca 2020 Przed drugą turą wyborów prezydenckich 12 lipca wójt Mirosław Smolarek ogłosił, że sołectwo, w którym frekwencja będzie najwyższa, otrzyma 15 tysięcy zł z rezerwy ogólnej na sprzęt lub infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. Ta kwota trafi do Broszkowic.

Broszkowice: odbiór inwestycji w Domu Ludowym

Broszkowice: odbiór inwestycji w Domu Ludowym Poniedziałek, 17 czerwca 2019 Sala widowiskowa Domu Ludowego została zmodernizowana. Roboty rozpoczęte pod koniec marca trwały do końca maja. Inwestycja została odebrana 14 czerwca.

Broszkowice: modernizacja sali w Domu Ludowym

Broszkowice: modernizacja sali w Domu Ludowym Środa, 27 marca 2019 W tym tygodniu w Domu Ludowym w Broszkowicach rozpoczęły się prace, których efektem będzie modernizacja sali widowiskowej. Równocześnie powstanie Izba Tradycji Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Oświęcim.

Rusza rozbudowa wałów w Broszkowicach

Rusza rozbudowa wałów w Broszkowicach Środa, 13 marca 2019 Ruszają prace nad zabezpieczeniem przeciwpowodziowym, które obejmą m.in. rozbudowę wałów wzdłuż Wisły na północno-zachodnich obrzeżach gminy Oświęcim. W Broszkowicach 7 marca miało miejsce symboliczne wbicie łopaty i przekazanie terenu budowy wykonawcy.

Tereny rekreacyjne w Broszkowicach

Tereny rekreacyjne w Broszkowicach Piątek, 14 września 2018 W Broszkowicach, w sąsiedztwie LKS-u powstają tereny rekreacyjne. Od zeszłego roku trwa zagospodarowanie nieużytków. W ostatnich miesiącach obok boiska do siatkówki stanęła siłownia pod chmurką.

archiwum wiadomości