Tymczasowa organizacja ruchu - ul. Krakowska w Broszkowicach

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą zmian w organizacji ruchu na ul. Krakowskiej w Broszkowicach, w związku z realizacją budowy odcinka Wiślanej Trasy Rowerowej.

„Budowa tras rowerowych w Małopolsce – Zadanie nr 1. Wiślana Trasa Rowerowa (WTR) – odcinek II: od gminy Brzeszcze do gminy Skawina”

W związku z realizacją zadania polegającą na budowie ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy jezdni DW 933 – ul. Krakowskiej w miejscowości Broszkowice informuję o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu w dniach 16.08.2016 r. - 15.12.2016 r. Zmiany będą polegały na zamknięciu pobocza zielonego oraz okresowym zawężeniu jezdni DW 933 na odcinku od ul. Świerkowej do rejonu ul. Lipowej w Bobrku.